Brochard | Rewolucja w dziedzinie rolnictwa.Serwis

Serwis

Rozwijając naszą firmę poszerzyliśmy jej działalność o dział Serwis. Biorąc pod uwagę szeroką gamę asortymentu firmy Brochard jaki proponujemy na Polski rynek, nieodzownym członem naszej firmy stał się dział serwisowy. Proponujemy swoim Kontrahentom serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na zakupione w naszej firmie maszyny.

Przy przekazaniu maszyny odbywa się szkolenie teoretyczne i praktyczne. W razie awarii pracownicy biura serwisu umówią wizytę mechanika, a także doradzą w jaki sposób poradzić sobie z występującymi problemami. Nasz dział serwisu zatrudnia przeszkolonych mechaników. Uzupełniają swoją wiedzę wyjeżdżając na szkolenia do fabryki Brochard we Francji.

Posiadamy samochody serwisowe wyposażone i przystosowane do niezbędnych napraw na miejscu u Klienta oraz w miejscu postoju maszyny wskazanym przez Klienta (w zależności od zlecenia).

Obsługujemy Klientów w zakresie:

- napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
- remontów maszyn, urządzeń i podzespołów
- napraw automatyki, hydrauliki oraz instalacji elektrycznej
- doboru środków smarnych

Nasz zespół pracowników gwarantuje wysoką jakość usług jak również terminowość ich wykonania. Staramy się zapewnić dojazd do awarii nie później niż w przeciągu 24 h chyba, że występują przeciw temu czynniki od nas niezależne. 

Polityka prywatności