O firmie

MARZENIA SĄ PO TO BY JE SPEŁNIAĆ !

Współpraca z firmą Brochard rozpoczęła się w 2000 roku. To wtedy podjęliśmy decyzję o zakupie 18-tonowego rozrzutnika obornika i jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. Dzięki zwiększeniu areału gospodarstwa w 2005 roku dokonaliśmy zakupu kolejnego rozrzutnika Brochard. Tym razem był to model 26-tonowy. Przepracowane lata pozwoliły nam na solidne sprawdzenie i przetestowanie tych maszyn pod każdym względem i jednocześnie zaowocowały współpracą z producentem na zasadzie wyłącznego importera marki w Polsce. Powołana przez Nas firma RLB HANDEL Sp. z o.o. mogła z powodzeniem polecać rozrzutniki i transportery w jednym, które jednocześnie pozwalają na znaczne ograniczenie nakładów paliwa, robocizny, optymalnego wykorzystania ciągników, poprawienie wydajności i możliwości kombajnów w czasie żniw, są też niezastąpione przy roztrząsaniu obornika i wapna, kompostów, odpadów ściekowych, transporcie zboża, rzepaku, buraków, oraz zielonej masy. Nowoczesne technologie XXI wieku sprawiają, że zamiast kilku maszyn wykonujących w/w funkcje, wszystko to można mieć w jednej!

Z biegiem czasu w ofercie sprzętu marki Brochard pojawiły się również przyczepy rolnicze, budowlane oraz wozy przeładunkowe – tzw. transbordery. Właściciel firmy jest dostępny dla wszystkich klientów, jak również bierze pod uwagę każdą sugestię użytkowników maszyn, co pozwala na wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych. W ciągu ostatnich 5 lat dokonaliśmy wielu zmian, a każda maszyna, nawet najlepsza potrzebuje profesjonalnego serwisu. Jako rozwijająca się firma ciągle inwestujemy w ten dział. W pierwszej kolejności stawiamy na szybkie i sprawne usuwanie awarii, później na przeglądy okresowe, następnie na renowację używanych rozrzutników BROCHARD do późniejszej odsprzedaży.

Od 2012 roku powołaliśmy nową spółkę Brochard Polska Sp. z o.o., która jednocześnie stała się integralną częścią producenta maszyn z Francji. Chcemy być jeszcze bliżej Państwa, a motto „Marzenia są po by je spełniać” nie było tylko frazą, ale przede wszystkim czynem.

Oprócz produktów Brochard znajdziecie Państwo w naszej ofercie maszyny do czyszczenia drenów firmy BRARD et SARRAN, gdzie również jesteśmy wyłącznym importerem tego sprzętu w Polsce. Producent maszyn do czyszczenia drenów, proponuje niezawodne urządzenie do udrażnianie melioracji. Temat urządzeń drenarskich w wielu gospodarstwach przez długie lata spychany był na drugi plan, co powodowało częste podtapiania pól uprawnych. Można to bardzo łatwo zmienić! Przez wiele lat sami borykaliśmy się z tym problem na gospodarstwie i rozwiązanie znaleźliśmy dopiero zakupując maszynę do czyszczenia drenów. Urządzenie jest doskonale przemyślane, a co najważniejsze jest proste w obsłudze.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Specjalnie dla Państwa utworzyliśmy nową stronę internetową. Mam nadzieję, że zamieszczone na niej informacje pozwolą Państwu zapoznać się z naszą ofertą handlową, którą też stale będziemy uzupełniać. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z naszymi doradcami.

 

Polityka prywatności